Montáž sádrokartonů Hradec Králové

Bungalov Dohalice – 11/22

V Dohalicích jsme zpracovali rastry bungalovu, dokončovací práce proběhnou až po dodělání podlah. Spojení jednoduchých rovných podhledů a šikmin. 

Prodejna Futurum Hradec – 11/22

Práce v obchodním centru Futurum je náročná sama o sobě. Kvůli provozu mají poměrně náročné podmínky na hluk i špínu. Práce je možná převážně pouze v nočních hodinách. Klienti chtěli předělat bývalou O2 prodejnu na novou prodejnu s oblečením. Tvořily se předstěny na uchycení regálů a kabinky. 

Strop v garáži – 9/22

40 m2 strop v dílně. Původní plán byl vatová izolace, parotěsná fólie, zaklopit a zasádrovat, nakonec se na přání zákazníka udělala „levnější“ varianta.

Komplet podkroví Dobruška – 9/22 

Prozatím má nejnáročnější zakázka. Co se na začátku jevilo jako krásné podkroví, se ukázalo jako velmi náročná práce. Hromada výřezů, které zabraly spoustu času. 109 m2 podkroví, práce na necelý měsíc. 

Kompletní stropy bungalovu – 8-9/22

Moje nejoblíbenější zakázka tento rok. Skvělí klienti. Skvělá domluva. Stropy v bungalovu 150 m2, 2 týdny práce.

RD HK se svěsem 8/22

Mám rád individualitu. Rád pracuji na zakázkách, které jsou unikátní a toto je jedna z nich. Pro náročného klienta svěs pro umístění LED osvětlení. Krásná a rychlá práce na 4 dny. Ze strany klienta super organizace s ostatními řemesly.

4x RD Praskačka – Rekuperační dům – 5-7/22

4 rodinné domy za 2 měsíce? Proč ne! Práce pro společnost Stating s.r.o. Krásné 2 měsíce. Všechny domy prošly splnily podmínky pro rekuperační dům. Kvalitní materiály, kvalitně a precizně odvedená práce. 1 dům měl cca 140 m2 a práce na něm trvala 2 týdny. 

Rodinný dům HK 5/2022

Náročné, tak bych popsal tuto zakázku. Ale zase skvělá zkušenost. Majitel pracoval ve stavebninách a podle toho také volil – nejlepší možné dostupné materiály, nejkvalitnější způsoby zpracování, americké protektory a komplet sádra v celém domě.

Snížení stropu 3/2022

Další strůpek, tentokrát o malinko větší. Klient opět chtěl snížit, bez izolace, pouze kvůli lepšímu vzhledu a instalaci bodového osvětlení. Super práce.

Snížení stropu 4/2022

Moje první zakázka, na tu se nezapomíná. Snížení malého strůpku v bytě v HK. Snadná a rychlá práce.