SÁDROKARTONY
TOMEK

O mně - sádrokartonářské práce

Zdravím,
mé jméno je Tomáš Kalous.
Sádrokartonářské práce vykonávám již už od roku 2009. Své zkušenosti v oblasti sádrokartonů a stavebnictví jsem sbíral na stavbách v ČR i zahraničí.
Na své práci si nejvíce cením radost, kterou přináším svým klientům. Vždy provádím všechny zakázky s maximální precizností v top kvalitě, samozřejmostí je disciplína, dodržování termínů, rychlost a hlavně čistota.
Při své práci využívám nejnovějších poznatků z oboru, pravidelně procházím různými školeními. A aktivně vyhledávám informace z oboru, rád se nechávám inspirovat i v zahraničí. 

Kromě klasických zakázek si užívám práci, při které plním i netradiční požadavky. Ať už se jedná o nízkorozpočtové stavby, nebo různé sádrokartonové příčky, podhledy a další drobnosti, díky kterým bude Váš domov originální a hlavně podle Vás.

Kromě práce je mou vášní turistika, pejskařina, auta a rodina.

Moje zkušenosti

SOŠ a SOU Vocelova -obor Montér suchých staveb (sádrokartonář)

UniGips

D.E.E.D.

ADESTAV HK

BVS HK

Momentálně funguji na volné noze

Více o mých zakázkách naleznete v sekci reference.

Sádrokartonářské práce provádím:

Co ode mě můžete očekávat?

V momentě, kdy se poprvé spojíme a vy mi popíšete své požadavky, si domluvíme termín, kdy se přijedu podívat na místo, kde by sádrokarton měl být realizován. Řeknete mi své očekávání, vše si napíšu.

Poté Vám vytvořím nabídku a dáme si termín, do kdy je nabídka akceptovatelná.  V nabídce budete mít přesnou cenovou kalkulaci a má případná doporučení.

Jakmile akceptujete nabídku, domluvíme přesný termín realizace.